Kaspersky Lab Dijital Koruma Şirketi Tıkla Satın AL

Kaspersky Lab, Rusya merkezli bir anti virüs, anti spyvare ve anti spam yazılımları üreticisidir. Kaspersky, yazılım piyasasında uzun yıllardır tanınmış ve anti virüs alanında sayılı firmalar arasına girmiştir.
Kaspersky anti virüs yazılımlarının tarihçesi 1989 yılında kurucuları olan Eugene Kaspersky tarafından yazılan basit bir anti virüs yazılımına dayanmaktadır. O tarihte yazılan anti virüs yazılımının databaseinde yaklaşık 40 adet tanımlı virüs bulunuyordu. Karşılaştırmak gerekir ise günümüzde Kaspersky sürekli olarak virüs veritabanını güncellemekle birlikte bu kütüphane milyonları bulmaktadır.

Kaspersky Anti Virüs

Kaspersky anti virüs, Kaspersky Lab tarafından yayınlanan temel virüs bulma programıdır. Kaspersky anti virüs, genellikle pratik denemeler ve teknoloji sitesi yorumlarında bilgisayarı yormayan ancak güvenliği üst düzeyde olarak tanımlanan A sınıfı bir anti virüs programıdır. Kaspersky anti virüs pek çok ödül almış ve her daim anti virüs listelerinde ilk sıralarda bulunmaktadır.
Kaspersky anti virüs; Kaspersky firmasının temel koruma içeren yazılımıdır. Yazılım içerisinde anti virüs ve anti spyvare programları bulunur. Tarama, tespit, karantina ve imha seçenekleri Kaspersky anti virüs programında mevcuttur ancak internet üzerindeki işlemleri de kapsayan tam koruma için Kaspersky firmasının bir üst ürünü olan Kaspersky internet security yazılımının kullanılması gerekmektedir.

Kaspersky İnternet Security

Kaspersky internet security, yine Kaspersky Lab tarafından piyasaya sürülen ve Kaspersky anti virüs programının tüm özelliklerinin yanı sıra anti mailvare gibi internet üzerindeki koruma sistemlerini de içermektedir. Kaspersky internet security, daha kapsamlı ancak daha maliyetli bir program olmasına karşın yazılım otoriteleri tarafından fiyat ve performans kıyaslamalarında ön sıralarda bulunan programlardandır. Kaspersky internet security ayrıca mobil ödeme programları ile komple güvenlik sağlar.

Kaspersky İle Tam Güvenli Bilgisayar

Kaspersky ürünlerinde hem internet security hem de anti virüs programları nispeten kolay kullanıcı ara yüzleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kaspersky anti virüs ve internet security, arka plan verilerini genellikle çok tüketmeyen programlar olarak bilinse de bu veriler bilgisayarın özelliklerine göre değişecektir. Sürekli güncellemeler ile Kaspersky ürünleri virüs veri tabanını güncel tutarak bilgisayar ve kişisel verilerinizi korur. Sizlerde Kaspersky Satın alıp key ile aktivasyon yaparak Total security İnternet Security ve Antivirüs ile kendinizi korumaya alırsınız