Turbobit Üyelik Fiyatları

Turbobit dosya indirme sistemi olarak bilinen en eski markalar arasındaki yerini almıştır. Sektör oluşmasına katkı sağladığı gibi kullanıcılarına sağlamış olduğu kolaylıklarla pek çok internet kullanıcısı tarafından tercih edilmiştir. Turbobit herkese hizmet verdiği gibi, Premium üyelerine birçok farklı hizmeti de bir arada sunmaktadır. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik farklı Turbobit üyelikleri belirlenmiştir. Sistem üyelikleri Turbobit 7 Günlük, Turbobit 1 Aylık, Turbobit 6 Aylık, Turbobit 1 Yıllık ve Turbobit 2 Yıllık olmak üzere beş farklı alternatif sunulmuş olup; tercih edilen her pakete özel fiyatlar belirlenmiştir.


Turbobit Premium üyeliklerde, kullanıcılara sunulan gün sürelerinin farklı zaman dilimlerinde olmasının sebebi kullanıcının ihtiyacına ve fiyat performansına bağlı olarak sunulmuştur.

Turbobit Premium üyeliklerde, kullanıcılara sunulan gün sürelerinin farklı zaman dilimlerinde olmasının sebebi kullanıcının ihtiyacına ve fiyat performansına bağlı olarak sunulmuştur.


Turbobit ile İlgili Merak Edilenler

Kullanıcılar Turbobit üzerinde birçok yarar sağlarken, aynı zamanda da para kazanabilmektedir. Turbobit aracılığıyla para kazanmanın iki farklı yolu vardır. Kullanıcılar para kazanmak denildiğinde Turbobit’ le ilgilenseler de unutulmamalıdır ki hiçbir yerde olmadığı gibi bu sistemde de para kazanmak mümkün ancak kolay değildir. Sistem aracılığıyla turbobitle para kazanmak için yapılması gereken en önemli şey zamana bırakmaktır. Para kazanma miktarı çok fazla olmayacağı gibi ilk etapta düşük miktarlarda olacaktır. Kullanıcının para kazanma seviyesi, kendi tecrübelerini sisteme aktarmasıyla olacaktır.


Turbobitle para kazanmak için ilk yol sisteme dosya yüklemek ve sonrasında yüklenen dosyaların başka kullanıcılar tarafından indirilmesiyle kazanç sağlanmaktadır. Kullanıcıların sisteme kayıt olduktan sonra yükledikleri dosyaların, kaç kişi üzerinden indirildiği ve ne kadar para kazanmış oldukları da sistemden kolayca takip edilebilmektedir. Para kazanmak için başka insanların dosya indirmesine bağlı olduğu için yapılabilecek öneriler aşağıda belirtilmiştir.


#Herkes tarafından kullanılabilecek dosya içerikleri
#Spesifik insanların ilgisini çekebilecek özel dosyalar
#Ülkelere göre ilgi çekecek dosyalar


Turbobitle para kazanmak için ikinci yol ise diğer insanların sisteme üye olmasını sağlamak amacıyla sistem üzerinden öneri linkinin dijital mecralarda kullanılmasını sağlamaktır. Farklı mecralarda sistemin takip edebileceği şekilde paylaşılan link üzerinden gelen kullanıcı, sistem üzerinden üyelik aldığında para kazanmış olursunuz. Yeni kullanıcıların satın almış olduğu her işlemin yarı fiyatı linki paylaşan kişiye ödenecektir.