Turbobit Tıkla Ücret Gör

Ücretsiz olacak şekilde kullanıcılarına, belirli bir alan sunan, bu alanda dosya yükleme ve paylaşma imkânı veren bir dosya paylaşım sistemidir. Turboit ücretli sistemi ise üyelerine Turbobit Premium üyelik hizmeti vermektedir. Hizmet içerisinde ise birçok ek özelliği tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla geliştirerek sunmaktadır.
2009 senesinde ilk olarak Rusya’da hizmet vermeye başladıktan sonra kısa zaman içerisinde birçok ülke tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Turbobit ücretlerinin uygun fiyatlı olması, kullanıcılara sağladığı fırsatlar marka değerinin artmasında da bilinirliğinin artmasında da etkili olmuştur.
Kullanışlı tasarımı, kullanışlı dosya yönetim sistemine ek olarak aynı adanda birden fazla dosyanın internet hızı düşmeden indiriliyor olması kullanıcıları çeken özellikler arasındadır.

Turbobit: Bir Dosya Paylaşım Sisteminden Daha Fazlası

Kullanıcı dostu tasarım
Dosya yönetiminde farklı bir sistematik
Aynı anda birden fazla dosya indirme imkânı
Hangi sebepten olursa olsun dosya kesildiği anda, kaldığı yerden indirmeye devam etme özelliği
Hızlı altyapı

Turbobitle İlgili Herkesin Aklına Takılan Sorular

İnternet kullanıcıların en çok merak ettikleri sorulardan biri de Turbotit para kazanma yöntemleridir. Markanın büyümesinde rol oynayan da kazanırken, kazandıran sistemi olmuştur. Öncelikle, kendi sistematiğinizi geliştirdiğinizde Turbotit ile para kazanmak kolay ancak ilk başta bir alışma ve sabretme süresinin olduğunun altını çizmek gerekiyor. Sistem içerisinde yüklediğiniz dosyanın başka bir kullanıcı tarafından kullanılmasıyla kazanabilirsiniz. Bir yöntemde farklı mecralarda paylaşmış olduğunuz sistemi tanıtan link üzerinden satın alma gerçekleştiğinde de belli bir komisyona sahip olabiliyorsunuz. Teoride her şey çok net olsa da pratikte bu kadar kolay olmayabilir. Bu yüzden tanıtım yaparken de dosya yüklerken de kendinize özel metotlar geliştirmeniz kazancınızın artmasını da sağlayacaktır. Sistem üzerinden paranızı çekebilmeniz ise en az on dolar kazanmanız gerekmektedir.
Sisteme üye olmak kolay olduğu kadar ilk etapta sistemin ilerleyişini görmek amacıyla Tubotit 7 Günlük paketini kullanmanız daha doğru olacaktır. Sonrasında ise hızlıca paketinizi yükselterek sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz.
2009 senesinden beri tüketicilerine güvenle hizmet veren Turbotit, on bir senelik tecrübesiyle tüketicilerinin yanında olmaya devam etmektedir.