Menu
Your Cart


Shutterstock

Kategori Tanımı

  • Shutterstock Stok Görsel Satış

  • Dünya çapında ve mükemmel bir görsel arşive sahip olan shutterstock ile yaratıcılığınızı geliştirmeniz artık daha mümkün bir hal almış durumda. Çeşitli ülkelerde bulunan ofislere video, görsel ve müzik satışları sağlamaktadır. Bu sebeple arşivlerinde 200 milyona yakın içerik barındırmaları ve bu içeriklere göz atabilmeniz sayesinde ufkunuz genişleyecektir. Shutterstock stok görsel satış platformu birçok web site tasarımcısı, modacılar ve çeşitli editörlerin en çok ziyaret ettiği siteler arasında bulunmaktadır.
  • Sizde İstediğiniz Vektör, Jpeg resimlerinizi bize bildirip gönderim talep edebilirsiniz.
  • Uygun Fiyata Alım için iletişime geçip resim kodlarını bize atmanız yeterlidir mail aracılığıyla size ulaştırılır.
  • Sitesinde 5 Görsel 49$
  • Sitesinde 50 Görsel 100$ 'dır

    Video Satışıda vardır Bilgi Alabilirsiniz Fiyatları biraz pahalıdır görselden.
Marka: shutterstock Model: 193782455
Shutterstock dan gördüğünüz beğendiğiniz vektörel çalışmaları veya stok görselleri satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en ucuz fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim kodunu bize yazın yarı fiyatına size anında gönderelim. Shutterst..
100,00TL
Marka: shutterstock Model: 19361
Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz vektörel çalışmaları veya stok görselleri satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en ucuz fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim kodunu bize yazın yarı fiyatına size anında gönderelim...
235,00TL
Marka: shutterstock Model: 193782456
Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz vektörel çalışmaları veya stok görselleri satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en ucuz fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim kodunu bize yazın yarı fiyatına size anında gönderelim. Shutt..
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)