Menu
Your Cart


Filejoker Premium Üyelik

Kategori Tanımı

Filejoker Premium Üyelik genel olarak yurt dışında kullanılan paylasım sitelerinden bir tanesidir.Bu platform içerisinde bir çok içerik ve link paylaşımı yapılmaktadır. Sizlerde bu ürünü satın alarak dosyalarınızı maksimum hızda indirme imkanına sahip olursunuz, ücretsiz üyelikle ile indirmek neredeyse imkansızdır. Filejoker sayesinde aynı anda indirme başlatıp istediğiniz zaman durdurur ve devam edebilirsiniz.

Marka: Filejoker Premium Model: 650
Bağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıİndirme programlarıdesteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Üyelik bilgileriniz ad ve şifre verilip işlem tamamlanırJdownloader indirme programı ile kullanım yaparsınız.  ..
140,00TL
Marka: Filejoker Premium Model: 651
Filejoker premium hesap ile aynı anda indirmeBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Teslimat şekli siteye ait premium şifre verilir işlem tamamlanır  ..
320,00TL
Marka: Filejoker Premium Model: 652
Filejoker premium ile aynı anda indirmeBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıJdownloder Programına Ekleyip Kullanım YaparsınızTeslimat şekli siteye ait premium ad ve şifre verilir işlem tamamlanır    ..
550,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)