CrosairSoft
Menu
Your Cart


Shutterstock görsel vektör al

Kategori Tanımı

Shutterstock
Global bir lisansa sahip olan insanların ihtiyaçlarına göre fotoğraf, video ve müzik paylaşımları yapmasına izin veren dijital bir platformdur. Platform üzerinde ücretli paylaşımlar yapıldığı gibi ücretsiz olarak da kullanım imkânı tanınmaktadır. Shutterstock platformu dünya üzerinde pek çok firma tarafından kullanılmaktadır.
Yaşam alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte hem pazarlama faaliyetleri buna bağlı olarak da tüketicini algısını değiştirmek için kullanılan materyaller değişmiştir. Geçmişte sadece büyük firmaların kullandığı pazarlama, günümüzde ise bireylerden, en küçük işletmelere kadar herkes tarafından kullanılmaktadır. Shutterstock platformu, tam da bu noktada ihtiyacınız olan jpeg vektör resim  indirmenizi saglıyor
Zamanının değişmesiyle birlikte, tüketici alışkanlıkları nasıl değiştiyse, maliye artışları da insanları farklı arayışlara yönelmiştir. Bu arayışların en önemli artısı ise Shutterstock platformu gibi birçok platformun dijital dünyaya katılmasına neden olur.

Neden Shutterstock?
Shutterstock platformu içerik üretenleri koruduğu kadar içerik satın almak isteyenleri korurken, her iki tarafın da bir araya gelmesini sağlar. Video, müzik ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra alıcıların gelip, onlardan hizmet almasını bekleyecektir.

Ürünler platforma eklendikten sonra ihtiyacı olan alıcı hizmeti satın aldıktan sonra ise platform satıcıya parasını ödeyecektir. Her iki taraf için de kolay olduğu kadar karlı bir alışveriştir. Her iki tarafın hakları da platform aracılığıyla korunurken gereksiz detaylardan ya da kaprislerden de uzak durulmuş olur.
Örneğin küçük restaurantınız var ve sosyal medyada paylaşım yapmak istiyorsunuz. Her ne kadar dükkanınızda sosyal medya için ihtiyacınız olan malzeme çıksa da ihtiyacınız olan özel gün paylaşımı için bir içerik olabilir. Yapacağınız ise hemen platforma girip, işletmeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz görsel üzerinde ufak bir uygulamayla kendi tasarımınızı yaratmak olacaktır. Sitenin faydaları ise saymakla bitmeyeceği gibi belli başlı özellikleri aşağıda belirtilmiştir.
Acil ihtiyaçlar ya da hızlı çözümler için sınırsız alternatifler sunar.
En uygun fiyata, istenilen görseli satın almış olursunuz.
Telif hakları sorunu oluşturabilecek bir konu hiçbir zaman oluşmaz. Çünkü platform önlemini çoktan alarak, alıcıları koruma görevini üstlenmiştir.

     Ek olarak= Video Siparişlerinizde alınır arkadaşlar HD ve 4k Olarak
Model: 1933
Shutterstock dan gördüğünüz beğendiğiniz vektörel çalışmaları veya stok görselleri satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın uygun fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim link kodunu bize yazın size gönderelim. Shutterstock Stok Görsel 10 Adet..
200,00TL
Model: 19361
Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz vektörel çalışmaları veya stok görselleri satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en uygun fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim link bize gönderin indirip teslim edelim!..
350,00TL
Model: 1937
Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz fotograflar vektörel çalışmalar veya görsel türlerini satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en ucuz fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim kodunu bize yazın yarı fiyatına size anında gönderelim. Stok Görsel 5..
100,00TL
Model: 34567
Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz video HD YADA 4K olarak uygun fiyatlar ile size gönderim sağlıyabiliriz.Sipariş verip ulaşmanız yeterlidir.Video adeti fazla olursa indirim uygulanacaktır..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)