Menu
Your Cart


Mega.nz Premium Üyelik Satın al

Kategori Tanımı

Mega.nz premium bulut sistemi kullanan bir dosya paylaşım servisidir, kendine has özelligi ve indirme programı ile farklı bir bakış acısı sunuyor. Hızlı ve güvenilir altyapısı yüksek kotası ile siz kullanıcıların etkin bir deneyim yasamasına olanak saglıyor. İster Dosya aktarın isterseniz paylasın yada indirin hepsini bir arada yapabiliyorsunuz. Uygun fiyat ile satın alıp sizde kullanıma başlıyabilirsiniz
Marka: Mega-nz Premium Model: 10293481
1 Aylık Mega.nz Premium hesap ile aynı anda indirmeBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Teslimat şekli siteye ait premium kullanıcı ad şifre verilir işlem tamamlanır   ..
30,00TL
Marka: Mega-nz Premium Model: 131231
1 Yıllık Mega-nz premium hesap ile aynı anda indirmeBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Teslimat şekli siteye ait premium şifre verilir işlem tamamlanır..
140,00TL
Marka: Mega-nz Premium Model: 321312312
3 Aylık Mega.nz Premium Hesap ile aynı anda indirme yaparsınızBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızıİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Teslimat şekli siteye ait premium şifre verilir işlem tamamlanır  ..
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)