CrosairSoft
Menu
Your Cart


Şartlar & Koşullar

GENEL Bilgiler:
1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu şartlar ve koşullar kabul etmiş sayılırsınız.
2.Ürünler sevkiyat masrafı olmayan online gönderilen ürünlerdir.
3.Satın alınan her bir ürün,en kısa sürede alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir.
4.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve gerekiyor ise müşteriye detaylı bilgi verilerek teslim edilir.
5.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır, sonrasında toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.
SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:
6.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:
7.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, ürün bedeli alıcı ile muhattap olunarak çözülür.
İADE KOŞULLARI:
8:Üründe bozuk yada çalışmama gibi bir durum var ise alıcının iade isteme hakkı vardır.
9:ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle üründe sorun olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI SATICI ile iletişime geçmelidir.
CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
10:ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, işletim sistemi lisanslar, yazılım araçları, elektronik olan ve tek kullanımlık dijital ürünler ALICI’ya teslim edilmesinin ardından alıcı tarafından kullanıldıktan sonra cayma iade mümkün değildir, premium indirme siteleri istisna olabilir.
ÖDEME VE TESLİMAT
11.Banka Havalesi veya EFT FAST  (Elektronik Fon Transferi) yaparak XX banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Güvenmeye çekinen müşterilerimiz olursa, hiç çekinmeden iletişim kurarak teredütlerini giderebilir sağlıklı ve daha rahat alışveriş yapabilirler.
12.Kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. 
13: Ürünlerinizin teslimatı e-posta mail adresinize iletilecektir.