CrosairSoft
Menu
Your Cart


Gizlilik Politikası

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Dosya paylaşım siteleri tercihe göre gerek bir ücret karşılığı ve gerekse ücretsiz olarak hizmet veren firmalar olup, ücretsiz kullanım seçeneği tercih edildiğinde aynı anda sadece bir dosyanın yüklenebilmesi, yükleme hızlandırıcı programlara izin verilmemesi, belirli bir zaman için sınırlı büyüklükte yükleme yapılabilmesi gibi kısıtlar söz konusu olmaktadır.

Dosya paylaşım siteleri yer sağlayıcı olarak kullanıcıların (içerik sağlayıcıların) yükledikleri dosyaların kendilerine özel olmasından dolayı dosyaların içeriği hakkında herhangi bir kontrol yapamamaktadır. Dosya paylaşım siteleri kullanıcıların yükledikleri dosyalar arasında arama yapılmasına da imkan vermemektedir.

Premiumhesaphizmetleri.com kullanıcılara ödeyeceği bedel karşılığı dosya paylaşım siteleri aboneliği, dijital lisanslar, yazılım lisansları, satın alabilmelerinde aracılık hizmeti vermektedir.

Kullanıcı alışveriş öncesi onaylamış olduğu bu sözleşmeye göre, dosya paylaşım sitelerinin kendi orjinal adreslerinde bulunan abonelik kuralları ve koşullarını bildiğini, bu kural ve koşullar ile mevcut hukuki düzenlemeleri ihlal etmeyeceğini, satın almış olduğu aboneliğin dijital bir ürün olduğunu ve ürün bilgileri kendisine iletildikten sonra ürünü iade edemeyeceğini istisna yoksa,dosya paylaşım siteleri sunucularında meydana gelebilecek arızalardan, dosya paylaşım sitesi kaynaklı veya dosya paylaşım sitesi kaynaklı olan hertürlü erişim problemlerinden dosya paylaşım siteleri tarafından olduğunu beyan ve kabul etmiş sayılır.