Menu
Your Cart


Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Dosya paylaşım siteleri tercihe göre gerek bir ücret karşılığı ve gerekse ücretsiz olarak hizmet veren firmalar olup, ücretsiz kullanım seçeneği tercih edildiğinde aynı anda sadece bir dosyanın yüklenebilmesi, yükleme hızlandırıcı programlara izin verilmemesi, belirli bir zaman için sınırlı büyüklükte yükleme yapılabilmesi gibi kısıtlar söz konusu olmaktadır.
Dosya paylaşım siteleri yer sağlayıcı olarak kullanıcıların (içerik sağlayıcıların) yükledikleri dosyaların kendilerine özel olmasından dolayı dosyaların içeriği hakkında herhangi bir kontrol yapamamaktadır. Dosya paylaşım siteleri kullanıcıların yükledikleri dosyalar arasında arama yapılmasına da imkan vermemektedir.

Premiumhesaphizmetleri.com olarak sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Kullanıcı alışveriş öncesi onaylamış olduğu bu sözleşmeye göre, dosya paylaşım sitelerinin kendi orjinal adreslerinde bulunan abonelik kuralları ve koşullarını bildiğini, bu kural ve koşullar ile mevcut hukuki düzenlemeleri ihlal etmeyeceğini, beyan etmiş sayılacaktır.