Menu
Your Cart


Turbobit Premium Üyelik

Kategori Tanımı

Turbobit premium en çok kullanılan dosya paylaşım sitelerinden biridir. Turbobit ücretli üyelik ile kullanıcılarına bir cok avantaj saglıyor. Linklerinizi maksimum premium hızında indirebiliyor birden fazla dosyayı aynı anda baslatabiliyorsunuz. Turbobit Premium Satın alıp ile sizde servisi en uygun fiyatlar ve makul ücret karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Size uygun olan paketlerden birini tercih ederek 1 Aylık - 3 Aylık - 6 Aylık - 1 Yıllık - 2 Yıllık kesintisiz kullanıma baslayabileceksiniz. Kredi kart, Eft, Havale ödeme kabul etmesi sayesinde kullanıcıların elini rahatlatacaktır.
Uzun bir süredir piyasaya hakim olan bir indirme ve yükleme sitesi olan Turbobit extra ürünü olan premium plus da kullanıma sunmuştur. Aynı Gün içerisinde teslim edilerek premium ad ve şifresi verilip işlem tamamlanır.İndirme program destek ile dosyalarınızı tahmini süreden daha önce indirme yapmanızı saglıcaktır.


1 Aylık Turbobit Premium Üyelik
Yeni Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 3123213
1 Aylık Turbobit Premium ile dosyalarınızı indirebilirsinizAynı Anda İndirme Yapabilir Durdurup, BaşlatırsınızHızlı ve Kullanışlı altyapısı ile yüksek hızda indirme yapabilirsinizProğram Desteği ile Kolay kullanım sağlar, kullanıcı ad ve şifre bilgileri verilir işlem tamamlanır..
40,00TL
3 Aylık Turbobit Premium Üyelik
Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 100
3 Aylık Turbobit Premium ile Aynı anda birden fazla dosya indirebilirsinizYüksek Hız ve aynı anda indirme özelliğinden faydalanırsınızİndirme programlarını desktekler Jdownloader, Flashget, internet Download manager kullanabilirsinizKullanıcı adı ve şifre bilgileriniz verilir işlem tamamlanır &nb..
100,00TL
Marka: Turbobit Premium Model: 13112
6 Aylık Turbobit Premium İle Linklerinizi kolayca indirirsiniz.Bağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızı alırsınızİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )Yüksek kota avantajı mevcuttur.   ..
140,00TL
Marka: Turbobit Premium Model: 1007
Turbobit Premium ile aynı anda indirme yapabilir durdurabilir kaldığı yerden devam edebilirsiniz.Yüksek indirme hızı sağlar beklemenize gerek kalmaz.Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager gibi proğram desteği.Premium Üyelik bilgileriniz verilip işlem tamamlacaktır..
280,00TL
Marka: Turbobit Premium Model: 19364611
1 Yıllık Turbobit Premium ile dosyalarınızı beklemeden indirme yaparsınızİndirme programlarını desktekler Jdownloader, Flashget, internet Download manager managerYüksek Hız ve Premium özelliğinden faydalanırsınızÜyelik bilgileriniz verilip işlem tamamlanacaktır...
230,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)