Menu
Your Cart


Turbobit Premium Üyelik

Kategori Tanımı

Turbobit Premium en çok kullanılan dosya paylaşım sitelerinden biridir.Ücretli üyelik ile kullanıcılarına bir cok avantaj saglıyor. Linklerinizi maksimum premium hızında indirebiliyor birden fazla dosyayı aynı anda baslatabiliyorsunuz. Turbobit premium satın alarak sizde servisi kullanabilir dosyalarınınızı indirmeye başlayabilirsiniz. Size uygun olan paketlerden birini tercih ederek 1 Aylık - 3 Aylık - 6 Aylık - 1 Yıllık - 2 Yıllık kesintisiz kullanıma baslayabileceksiniz. Kredi kart, Eft, Havale ödeme kabul etmesi sayesinde kullanıcıların elini rahatlatacaktır.
Uzun bir süredir piyasaya hakim olan bir indirme ve yükleme sitesi olan Turbobit kalitesi ve kullanım açısından herkesin tercih edebileceği site olmayı sürdürüyor. Aynı Gün içerisinde teslim edilerek premium şifresi verilip işlem tamamlanır.İndirme program destek ile dosyalarınızı tahmini süreden daha önce indirme yapmanızı saglıcaktır.


1 Aylık Turbobit Premium
Yeni Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 3123213
Turbobit Premium satın alıp dosyalarınızı indirebilirsinizAynı Anda İndirme Yapabilir Durdurup, BaşlatırsınızHızlı ve Kullanışlı altyapısı ile yüksek hızda indirme yapabilirsinizProğram Desteği ile Kolay kullanım sağlar..
30,00TL
Turbobit Premium 3 Ay Üyelik
Yeni Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 100
Beklemeden indirme yapabilir durdurabilir başlatabilirsiniz Turbobit Premium İle.Turbobit Satın alıp bir çok özelliğinden faydalanırsınızİndirme programlarını desktekler Jdownloader, Flashget, internet Download manager managerTeslimat şekli siteye ait şifre verilir işlem tamamlanır  ..
75,00TL
Turbobit Premium 6 Ay Satın al - Premium Hesap Hizmetleri
Yeni Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 13112
Turbobit premium ile aynı anda indirme yaparsınızBağlantı tipinize göre en yüksek indirme hızı alırsınızİndirme programları desteği ( Jdownloader, Flashget, internet Download manager manager, )İnternet Üzerinden Kolaylıkla online satın alırsınız.Teslimat şekli siteye ait premium şifre verilir işlem ..
105,00TL
Turbobit Premium 1 Ay Üyelik
Fırsat
Marka: Turbobit Premium Model: 1432432
Turbobit premium ile aynı anda birden fazla dosya indirebilirsinizLimitleri zorlayıp en yüksek hız almanızı sağlarİndirme proğramları destekler Jdownloder, İnternet Download Manager Gibi.Turbobit premium bağlantı çeviricisi ile kolaylık indirme yaparsınız   ..
30,00TL
Marka: Turbobit Premium Model: 19364611
Turbobit premium satın alıp dosyalarınızı beklemeden indirme yaparsınızMaksimum indirme hızı ile beklemenize gerke kalmazİndirme programları desteği  Jdownloader, Flashget, internet Download manager managerTeslimat şekli Turbobit şifre verilir işlem tamamlanır  ..
185,00TL
Marka: Turbobit Premium Model: 1007
Turbobit Premium ile aynı anda indirme yapabilir durdurabilir kaldığı yerden devam edebilirsiniz.Yüksek indirme hızı sağlar beklemenize gerek kalmazJdownloader, Flashget, internet Download manager manager gibi proğram desteğiTurbobit premium şifre verilir işlem tamamlanır  ..
245,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)