CrosairSoft
Menu
Your Cart


PremiumHesapHizmetleri

22 Jan Kaspersky Lisans ve Key Satın al
osman 0 1348
Kaspersky Lab Dijital Koruma Şirketi Tıkla Satın ALKaspersky Lab, Rusya merkezli bir anti virüs, anti spyvare ve anti spam yazılımları üreticisidir. Kaspersky, yazılım piyasasında uzun yıllardır tanınmış ve anti virüs alanında sayılı firmalar arasına girmiştir.Kaspersky anti virüs yazılımlarının tarihçesi 1989 yılında kurucuları olan Eugene Kaspers..
16 Jan Eset nod32 antivirüs fiyat
osman 0 5671
Eset Nod32 Antivirüs Tıkla FiyatEset Nod32 Antivirüs ile;Kolay, doğru ve emin biçimde sisteminizi virüs,saldırı, trojen vb tehditlere karşı tam koruma saglar zararlı yazılımlara engel olursunuz.Orjinal Dijital Lisans Anahtarı uygun fiyata satın alabilir full kullanım sağlarsınız!İsteğinize göre; 1,3 ve 5 kullanıcılı lisans olarak alım yapabilirsini..
15 Jan Yangın Tüpü Dolumu - Çelik Yangın Söndürme
osman 0 224
yangın söndürme cihazı dolumu nasıl yapılırYangın söndürme tüpü dolumu nasıl yapılır profesyonel ve bu iş için eğitimli olan kişilerce yapılmaktadır. Her alanda bulunması gereken yangın tüplerinin dolumunun düzenli olarak yapılması önemlidir. En yüksek çalışma koşulunda yangın söndürme tüplerinin olmasını sağlar. Aynı zamanda doğru söndürme maddesi..
15 Jan Esenler Yangın Tüpü Dolumu - Çelik Yangın Söndürme
osman 0 133
Esenler yangın tüpleri hem evler hem de iş yerleri tarafından satın alınabilen ürünlerdir. Bu araçların amaçları acil bir durum ortaya çıktığında, küçük yangınları kontrol altına almak ve söndürmektir. Dolayısıyla kontrol edilemeyecek seviyede olan, kullanan kişiyi de tehlikeye atan hallerde kullanılmamaktadır.Aksine küçük çaplı yangınlara zamanınd..
15 Jan Fatih Yangın Tüpü Dolumu - Çelik Yangın Söndürme
osman 0 148
Fatih yangın tüpü dolumu hem evler hem de iş yerleri için yapılmaktadır. Bu yangın söndürme sistemleri küçük çaplı yangınlara müdahale ederek söndürmek, kontrol altına almak gibi amaçlara sahiptir.Bu sayede büyümesi önlenerek olası can ve mal kayıplarının önüne geçilebilmektedir. Aynı zamanda itfaiyeye de zaman kazandırılabilir. Yangınlar farklı za..
27 Jun Kaspersky İnternet Security 1 Pc 1 Yıl Koruma - Premium Hesap Hizmetleri
osman 0 1378
Kaspersky İnternet Security 1 Pc 1 Yıl Korumaİş yerinde ve evde ne yaparsanız yapın güvende kalmak için antivirüs proğramına ihitiyaç duyarsınız tamda bu nokta da kaspersky ile tam koruma saglarsınız. PC, Mac ve Android cihazlarınızdaki tüm çevrimiçi faaliyetlerinizde gelişmiş, tek lisanslı güvenlik paketimiz sizi kötü amaçlı yazılımlara, web kam..
27 Jun Kaspersky Total Security - Çoklu Kullanıcı - 1 Pc - 1 Yıl
osman 0 708
Kaspersky Total Security - Çoklu Kullanıcı Üstün çoklu cihaz koruması Kaspersky Total Security – çoklu cihaz, dijital güvenliğinizin hiçbir yönünü şansa bırakmaz. Son güvenlik çözümümüz gizliliğinizi, mali bilgilerinizi, kimliğinizi, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı ve ailenizi İnternet tehditlerine ve daha fazlasına karşı korur. Tek lisanslı bi..
17 Jun Eset Nod32 Lisans Key Satın al
osman 0 1314
Eset Nod32 Lisans Dijital Tıkla ALİnternetin herkes tarafından kullanılması hatta insanoğlunun en çok kullandığı araçlardan biri halinegelmesiyle birlikte internet aynı zamanda insanoğlunun da en büyük düşmanı haline gelmiştir. Yapılanaraştırmalarda ortalama bir internet kullanıcılının günde en az dört saatini internette geçirdiğibilinmektedir. İnt..
12 Jun Turbobit Ücret - Premium Hesap Hizmetleri
osman 0 17763
Turbobit Tıkla Ücret GörÜcretsiz olacak şekilde kullanıcılarına, belirli bir alan sunan, bu alanda dosya yükleme ve paylaşma imkânı veren bir dosya paylaşım sistemidir. Turboit ücretli sistemi ise üyelerine Turbobit Premium üyelik hizmeti vermektedir. Hizmet içerisinde ise birçok ek özelliği tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla geliştir..
12 Jun Turbobit Bayilik - Premium Hesap Hizmetleri
osman 1 857
Turbobit Bayilikİnsanların güvenli bir şekilde internet hızlarını etkilemeden dosya indirme, dosya yükleme ve paylaşma gibi birçok özelliğe Turbobit’ le sahip olabilirler. Tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde kulanım imkânı verilse de özel ayrıcalıklara sahip olabilmek için Turbobit Premium üye olunması gerekecektir. Turbobit Premium üye demek, s..
12 Jun Shutterstock Görsel al - Vektor Fotograf İndir
osman 0 794
Shutterstock Görsel Fotograf Global bir lisansa sahip olan insanların ihtiyaçlarına göre fotoğraf, video ve müzik paylaşımları yapmasına izin veren dijital bir platformdur. Platform üzerinde ücretli paylaşımlar yapıldığı gibi ücretsiz olarak da kullanım imkânı tanınmaktadır. Shutterstock platformu dünya üzerinde pek çok firma tarafından kullanılmak..
12 Jun Turbobit Giriş - Premium Hesap Hizmetleri
osman 1 1265
Turbobit Girişİnternette istediği dosyayı rahat bir şekilde indirirken, internet hızı düşmeden istediğinizi yapabilmenin keyfini yaşamak için tek yapmanız gereken Turbobit girişini yapmaktır. Sisteme giriş kolay olduğu kadar, kullanıcısına da birçok avantaj sağlamaktadır. Özellikle home ofis çalışanlar, oyun oymayı sevenler, film izlemeyi tutku hal..
12 Jun Turbobit Üyelik Fiyatları - Premium Hesap Hizmetleri
osman 0 788
Turbobit Üyelik FiyatlarıTurbobit dosya indirme sistemi olarak bilinen en eski markalar arasındaki yerini almıştır. Sektör oluşmasına katkı sağladığı gibi kullanıcılarına sağlamış olduğu kolaylıklarla pek çok internet kullanıcısı tarafından tercih edilmiştir. Turbobit herkese hizmet verdiği gibi, Premium üyelerine birçok farklı hizmeti de bir arada..
08 May Kaspersky İnternet Security 2020 Lisans
osman 0 787
Kaspersky İnternet Security Fiziki (temel) ihtiyaçlardan hemen sonra gelir. Yaşamımızda güvenlik ihtiyacımızı bir şekilde ve çok farklı önlemlerle karşılamaya çalışırız. Kenidi güvenliğimizi temin ettiğimiz gibi, bilgisayarımızın da güvenliğini sağlamaktayız ve kuşkusuz bunu bunu sağlamanın en iyi yolu veya aracı Kaspersky ile mümkün. Sadece bir sa..
19 Apr Kaspersky total security fiyat
osman 0 781
Kaspersky total security Fiyat hakkında herkesin bir sorusu var kaspersky güvenlik programları arasında yerini çok iyi aldı,satın aldığınızda yapmanız gereken tek şey lisans giriş yapmak olacaktır. Sitemizden alacağınız lisans ile bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. İlk olarak Kaspersky total security key alarak bilgisayarınız için güvenilir koruma s..
29 Nov Keep2share premium hesap satin al
osman 0 1551
Keep2share Premium Tıkla Al Dünya çapında en çok tercih edilen dosya upload ve dosya download sitesi olmayı sürdürmekte. Site normal indirme hızına sahip ancak normal indirme hızında download hızı oldukça kısıtlanıyor. Bu vakit kaybına neden olmaktadır. Oysa bunun önüne geçmek çok kolay.Keep2share Premium Üyelik İle Beklemeden Birden Fazla Dosya..
12 May JDownloader Premium Hesap Eklemek
osman 0 3431
JDownloader'ın premium hesap yöneticisine ulaşmak için Premium -> Premium Ayarları'nı tıklayın. Buradan, JDownloader'ın desteklediği herhangi bir Premium Hesap ekleyebilirsiniz. Hesap Ekle düğmesini tıklayın ve yeni bir pencere açılır.Turbobit premium gibi bir premium hesabınız olan web sitesini seçin. Ardından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin...
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)