Shutterstock Görsel Fotograf


Global bir lisansa sahip olan insanların ihtiyaçlarına göre fotoğraf, video ve müzik paylaşımları yapmasına izin veren dijital bir platformdur. Platform üzerinde ücretli paylaşımlar yapıldığı gibi ücretsiz olarak da kullanım imkânı tanınmaktadır. Shutterstock platformu dünya üzerinde pek çok firma tarafından kullanılmaktadır.

Yaşam alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte hem pazarlama faaliyetleri buna bağlı olarak da tüketicini algısını değiştirmek için kullanılan materyaller değişmiştir. Geçmişte sadece büyük firmaların kullandığı pazarlama, günümüzde ise bireylerden, en küçük işletmelere kadar herkes tarafından kullanılmaktadır. Shutterstock platformu, tam da bu noktada ihtiyacınız olan jpeg - vektör resim indirmenizi saglıyor.

Zamanının değişmesiyle birlikte, tüketici alışkanlıkları nasıl değiştiyse, maliye artışları da insanları farklı arayışlara yönelmiştir. Bu arayışların en önemli artısı ise Shutterstock platformu gibi birçok platformun dijital dünyaya katılmasına neden olur.

Neden Shutterstock Almalıyım?


Shutterstock platformu içerik üretenleri koruduğu kadar içerik satın almak isteyenleri korurken, her iki tarafın da bir araya gelmesini sağlar. Video, müzik ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra alıcıların gelip, onlardan hizmet almasını bekleyecektir.

Ürünler platforma eklendikten sonra ihtiyacı olan alıcı hizmeti satın aldıktan sonra ise platform satıcıya parasını ödeyecektir. Her iki taraf için de kolay olduğu kadar karlı bir alışveriştir. Her iki tarafın hakları da platform aracılığıyla korunurken gereksiz detaylardan ya da kaprislerden de uzak durulmuş olur.

Örneğin küçük restaurantınız var ve sosyal medyada paylaşım yapmak istiyorsunuz. Her ne kadar dükkanınızda sosyal medya için ihtiyacınız olan malzeme çıksa da ihtiyacınız olan özel gün paylaşımı için bir içerik olabilir. Yapacağınız ise hemen platforma girip, işletmeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz görsel üzerinde ufak bir uygulamayla kendi tasarımınızı yaratmak olacaktır. Sitenin faydaları ise saymakla bitmeyeceği gibi belli başlı özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

#Acil ihtiyaçlar ya da hızlı çözümler için sınırsız alternatifler sunar.
#En uygun fiyata, istenilen görseli satın almış olursunuz.
#Telif hakları sorunu oluşturabilecek bir konu hiçbir zaman oluşmaz. Çünkü platform önlemini çoktan alarak, alıcıları koruma görevini üstlenmiştir.