CrosairSoft
Menu
Your Cart


Shutterstock üyelik Stok Görsel 5 Adet

Shutterstock Stok Görsel 5 Adet
Shutterstock üyelik Stok Görsel 5 Adet

Shutterstock.com dan gördüğünüz beğendiğiniz fotograflar vektörel çalışmalar veya görsel türlerini satın almakla yüksek ücret ödemekle uğraşmayın en ucuz fiyatlarla indirimli görsellere sahip olmak için istediğiniz resim kodunu bize yazın yarı fiyatına size anında gönderelim. 
Stok Görsel 5 Adet
satin almak için doğru adrestesiniz. Video Satışıda vardır TANE 100 tl OLARAK ULAŞABİLİRSİNİZ
Gün içerisinde e posta ile gönderilir.
ShutterStockun fotoğraf vektörler haber amaçlı telif haklarının olmadığı görseller kullanım açısından daha uygundur. Anahtar kelimeler otomatik olarak verilir.
Satin almak için ilk olarak sepete ekle diyerek alışveriş sekmesine gidin diğer işlemlerde  iletişime geçerek sizlere müşteri destek yardımcı olacaktır.
Neden Shutterstock?
Shutterstock platformu içerik üretenleri koruduğu kadar içerik satın almak isteyenleri korurken, her iki tarafın da bir araya gelmesini sağlar. Video, müzik ya da resim çeken kişiler platforma belirli özelliklere göre ekledikleri içerikleri yükledikten sonra alıcıların gelip, onlardan hizmet almasını bekleyecektir.
Ürünler platforma eklendikten sonra ihtiyacı olan alıcı hizmeti satın aldıktan sonra ise platform satıcıya parasını ödeyecektir.
Her iki taraf için de kolay olduğu kadar karlı bir alışveriştir.
Her iki tarafın hakları da platform aracılığıyla korunurken gereksiz detaylardan ya da kaprislerden de uzak durulmuş olur.
Örneğin küçük restaurantınız var ve sosyal medyada paylaşım yapmak istiyorsunuz. Her ne kadar dükkanınızda sosyal medya için ihtiyacınız olan malzeme çıksa da ihtiyacınız olan özel gün paylaşımı için bir içerik olabilir. Yapacağınız ise hemen platforma girip, işletmeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz görsel üzerinde ufak bir uygulamayla kendi tasarımınızı yaratmak olacaktır. Sitenin faydaları ise saymakla bitmeyeceği gibi belli başlı özellikleri aşağıda belirtilmiştir.
Acil ihtiyaçlar ya da hızlı çözümler için sınırsız alternatifler sunar.
En uygun fiyata, istenilen görseli satın almış olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
100,00TL